بگذارید بچه ها تان بچگی کنند!

تربیت فرزند مشاوره روانشناسی و سبک زندگی هدفمندی،انتخاب هدف

روزی,هنگامیکه فرزندانتان بزرگ شوند!

چقدر این متن زیباست 👌🏻

روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند فضای منزلتان خالی از نقاشی های کودکانه خواهد شد؛ دیگر اثری از شکلک های خندان بر روی دیوارهای خانه، حک کردن اسامی بر روی پارچه ی دسته ی مبل ها و طرح های لرزان انگشتی بر روی شیشه های بخار گرفته ی پنجره های خانه،وجودنخواهد داشت.

روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند دیگر اثری از هسته های میوه ها در زیر تخت ها وجود نخواهد داشت. در آن روز می توانید مدادی را بر روی میز براي يادداشت كردن پیدا کنید و شيرينی داخل یخچال دست نخورده باقی خواهد ماند.

روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند میتوانید برای خود غذاهای بخارپز به جای ساندویچ هات داگ یا همبرگر درست کنید.
میتوانید زیر نور شمع غذا بخورید بدون آنکه نگران دعوای فرزندانتان برای فوت کردن شمع ها باشید.
روزی هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند زندگیتان متفاوت خواهد شد آنها آشیانه تان را ترک خواهند کرد و خانه تان آرام… ساکت… خالی و تنها خواهد شد.
در آن زمان است که به جای چشم انتظاری برای فرارسیدن «روزی» ؛ دیروزها را مرور خواهید کرد… یعنی در ان روزها ؛ دلتنگ امروزتان خواهید شد.

روزی هنگامیکه فرزندانتان بزرگ میشوند,خانه سوت وکور میماند کسی درسوتک گلی نمیدمد,شیپور پلاستیکی کنج کمد آرام دراز کشیده وصدایش در نمی آید,کسی نیست که صدای تلویزیون را تا آخر بازکند تا برنامه کودک همه جای خانه را پرکند…..

پس امروزتان را با آنها عاشقانه زندگی کنید.
بگذارید فرزندانتان کودکی کنند,بگذارید شیطنت و بازیگوشی کنند و در یک کلام بچه باید بچگی کند,تا در فردای امروز بر آنچه بیهوده نهی کرده اید افسوس نخورید.
*الهی قمشه ای بادخل وتصرف

www.mosgaverekhagan.ir
. (مشاوره خواهان )
۰۹۰۳۵۸۲۹۴۶۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *