سرخط زندگی را اینگونه بنگاریم

مشاوره مشاوره تلفنی مشاوره خواهان مشاوره روانشناسی و سبک زندگی

موسیقی نهفته در صداها، نغمه دلنشین پرندگان، آهنگ روح افزای نوازندگان، ترنم جان بخش باران، زمزمه لذت بخش رودها ودریاها، قهقهه زیبای کودکانه را آنگونه به گوش جان بسپارید که گویی فردا به یکباره ناشنوا خواهید شد.

از چشمان خود چنان بهره بگیرید و زیباییهای طبیعت رابنگرید و تابلو نقاشی هنرمندان را به تماشا بنشینید و بر آمدن و نشستن خورشید و ماه و چشمک زدن ستارگان را بر سقف آسمان آنچنان رصد کنید که گویی فردا نابینا خواهید شد یا فرصت نگاه کردن را نخواهید داشت.

هلن کلر با تصرف  و تغییر توسط سایت مشاوره خواهان

بر همین سبک وسیاق میگویم:

چنان از لحظه لحظه عمر شیرین خود استفاده بهینه کنید و قدر زنده ماندن و زیبا زندگی کردن را بدانید که گویی این لحظه پایان عمر گذرا خواهد بود.

آنچنان از قدرت حافظه و ذهن خود استفاده کنید که گویی بزودی دچار آلزایمر خواهید شد و فراموشی و پیرذهنی انگاره های موجود در صفحه ذهنتان را پاک خواهد کرد.

آنچنان در تصمیم گیری سنجیده عمل کنید و تصمیمات آگاهانه، مثبت و سازنده بگیرید که گویی این آخرین تصمیم شماست یا کائنات فرصت تصمیم گیری و تصمیم سازی را از شما میگیرد.

آنچنان در جمع خانواده با صفا و مملو از صمیمیت حاضر شوید و شادی و شادابی را به اعضای خانواده هدیه کنید که گویی برای آخرین بار است دور همی لذت بخش و به یاد را میبینید.

از “توانستن”چنان بهره بگیرید که گویی لحظه ای دیگر توانایی خود را ازدست میدهید و در ناتوانی حسرت توانایی های از دست رفته خواهید خورد.

هیچکس ازیک ثانیه یا یک لحظه بعد از این آگاه نیست که چه سرانجامی خواهد داشت پس قدر لحظه های عمر خویش را خوب بدانیم وبهره بگیریم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *