مشاوران گروه ” مشاوره خواهان ” چگونه انتخاب می شوند؟

مشاوره تحصیلی مشاوره تلفنی مشاوره خواهان

گروه تخصصی مشاوران تلفنی ” مشاوره خواهان ” از بین فارغ التحصیلان رشته­ های تحصیلی روانشناسی، مشاوره، علوم تربیتی، روانشناسی اجتماعی که از تجربه­ های بالایی در سطوح مختلف مشاوره برخوردار بوده و دست توانایی در امر روانشناسی فردی و اجتماعی دارند، بعلاوه در کارنامه خود رتبه ­های برتر یک رقمی، دو رقمی و سه رقمی کنکور سراسری، ارشد و دکتری را ثبت کرده­اند و در زمره نخبگان و سرآمدان آموزش و آموزش عالی کشور و روانشناسی و مشاوره هستند دعوت به همکاری می­نماید.

چنانچه این افراد در مصاحبه­ های علمی  و تخصصی گروه “مشاوره خواهان” موفق بودند و نمره قبولی را کسب نمودند از آنان برای جهت شرکت در دوره­ آموزشی فنی/ تخصصی دعوت بعمل می­آید.

در این دوره آموزشی افراد ذیصلاح با تکنیک­ های نوین مشاوره روانشناسی و آموزشی خانواده و سبک زندگی آشنا می­ شوند و نکات ظریف و دقیق مشاوره تلفنی آموزش داده می­شود. زیرا در مشاوره تلفنی علاوه بر دانش و علم مشاوره و روانشناسی و روانشناسی اجتماعی بایستی از فن بیان و توانایی بالای گفتمان نیز برخوردار باشند و پس از انجام تست آیین سخنوری و فن بیان جهت همکاری دعوت بعمل می­ آید و پذیرفته­ شدگان نهایی مشاوران تلفنی و پاسخگوی سؤالات متقاضیان هستند.

گروه تخصصی مشاوران تلفنی ( مشاوره خواهان)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *